Rectum Umbrae Team

Witamy na forum teamu Rectum Umbrae zajmującym się produkcją gier rozgrywanych poprzez forum.

Ogłoszenie

Witam wszystkich na forum teamu Rectum Umbrae - zapraszam do oceny projektu "Miecz i krew"

#1 2008-04-22 17:46:15

Cienisty

Szef tUMb Team

Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 14
Punktów :   

POSZUKIWANI!

!Witam wszystkich!
Nazywam się Kuba, jednak ze względu na anonimowość internetu mówcie na mnie po prostu "Cienisty".
Jak pewnie już zauważyliście jesteście na stronie teamu zajmującego się produkcją gier rozgrywanych poprzez forum.
Takie więc team "Prawość cienia" (łac. Rectum Umbrae) zaprasza wszystkich zainteresowanych do ścisłej współpracy.

Aktualny projekt:
Aktualnie planuję stworzyć "karciankę" (nie lubię tego słowa) taktyczną w klimatach RPG, rozgrywaną oczywiście poprzez forum.
Wbrew pozorom gra ta nie będzie prostą "wykładanką kart" lecz grą wymagąjącą nie tylko myślenia w trakcie rozgrywki, lecz także pomysłowości w składaniu "decku".
Myśle że to wystarczy jeśli chodzi o opis - wczesny projekt gry znajduje się w dziale "Miecz i Krew" - tam dowiecie się nieco więcej o samej grze.
Czy będą kolejne projekty? Powiem krótko - nie mam pojęcia. Może się okazać iż będzie to "team jedno-projektowy"

KOGO POSZUKUJEMY:
Aktualnie poszukuje ludzi, którzy opracują/dopracują/wprowadzą zmiany w samym systemie "Miecza i Krwi", czyli w skrócie opracują jego zasady, uzgodnią elementy kart itp.
Współpraca odbywa się poprzez forum, ewentualnie wspólny kanał mirc.....w ostateczności gg.

Wytyczne które musi spełniać kandydat:
-> Zaakceptować przynajmniej w 60-70% aktualny (wczesny) projekt gry (sama idea ma być nie zmieniona!!)
-> Wykazać się kreatywnością
-> Wykazać się wkładem pracy w projekt
-> Wykazać się znajomością systemów, najsłynniejszych "karcianek" (czytaj: wiedzieć o co lata w "karciankach" typu PRG)
-> Minimum wiekowe: 16 lat...a przynajmniej wiek zbliżony do tego (nie chce dzieciaków, którzy zrobią z gry Pokemony - wyłóż kartę, sprawdź która silniejsza)
-> Nie liczyć na zarobek - gra ma być całkowicie darmowym projektem, dla ludzi z pasją
-> Mile widziane dodatkowe uzdolenia (np. grafika komputerowa, zamiłowanie do pisania itp)

Co oferujemy (aktualnie oferuję )
-> Miłą atmosferę (nie gwarantuje jeśli będziecie się opieprzać )
-> Ścisłą współprace
-> Satysfakcję
-> Lans/szpan itp. (pomiń jeśli nie masz poczucia humoru)

Co Potem?
Jeśli ustalimy ogólne system gry, potrzeba nam będzie:
-> Pisarzy, którzy wymyślą, zbalansują (TO JEST NAJWIEKSZE WYZWANIE), wprowadzą opisy kart.
-> Grafików, którzy wykonają "napisane" przez pisarzy karty (wymagana podstawowa znajomość Photoshopa - rozdam szablony - wystarczy podstawić)
-> Mistrzów gry - po stworzeniu "puli kart podstawowych" i wcześniejszym opracowaniu systemu oraz regulaminu gry
Lecz to później. Nie zaczniemy tworzyć gry bez jej systemu.
 Nad całą twórczością wymienionych wyżej osób czuwać będą osoby odpowiedzialne za stworzenie systemu. 

JESTEM ZAINTERESOWANY - CO MAM ZROBIĆ?
Po1) Zarejestruj się
po2) Wyślij mi PW - opisz w nim siebie (wiek niekonieczny, wystarczy napisać że "ukończyliście 16 lat")
po3) Sprawdze cię
po4) Witamy w Rectum Umbrae

W razie pytań co do rekrutacji zapraszam na PW - odpowiem na każde pytanie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.el-trans.pun.pl www.n-w-u-fed.pun.pl www.polandspeedteam.pun.pl www.ppserw.pun.pl www.aleaiactaesthg.pun.pl